Konzultacije o programu novoga doktorskog studija komparativne književnosti – poziv

U petak 25. listopada, u 12 sati u prostoriji A-309, održat će se konzultacije o programu novoga doktorskog studija komparativne književnosti. Na njima će se predstaviti dosadašnji i preostali tijek izrade materijala potrebnih za pokretanje novoga studija, poglavito njegov hodogram i moduli (kolegiji). Pozvani su svi potencijalni polaznici i suradnici novoga studija, pogotovo diplomski studenti komparativne književnosti i ostalih studijskih grupa koji su zainteresirani za izradu doktorskoga rada iz tematike književnosti, teatra ili filma, kao i njihovoj povezanosti međusobno te s drugim aspektima kulture. Također se pozivaju sadašnji i bivši studenti doktorskih studija, s obzirom da je glavni cilj konzultacija dobiti povratnu informaciju o potrebama i očekivanja polaznika studija.

Posted

Tags: